Ruloninė veja

Ruloninės vejos pristatymą vykdome visoje Lietuvoje. Priklausomai nuo užsakymo dydžio pristatymą vykdome dideliu krovininiu transportu, kurio ilgis gali svyruoti nuo 8 iki 13,6 metrų ir 12-24 tonų svorio. Ruloninė veja yra tvarkingai sukrauta ant palečių. Iškrovimą galite atlikti keltuvu - fiskaru, galiniu automobilio keltuvu arba krautuvu su paletinėmis šakėmis. Automobilio stovėjimo laikas išsikrovimo vietoje iki 1 val. Vietose, kur ypač sudėtingas privažiavimas, pristatymą galime atlikti su lengvojo automobilio priekaba, o iškrovimą atlikti rankiniu būdu.

Ruloninės vejos klojimas

Ruloninės vejos klojimas


Papildoma informacija

Visais klausimais skambinkite

868227550 Nerijus

Projektų vadovas

info@vejairlaistymas.lt

Kaina

0,00€

Ruloninės vejos klojimas (paruošimo ir klojimo darbai) nuo €2,00 /m² + PVM.

 

Klojimas nereikalauja specialių žinių ar pasiruošimo.

Prieš pradedant klotį velėną reikia gerai pasiruošti gruntą. Derlingas augalinis sluoksnis turi sudaryti ne mažiau kaip 10 cm. Esamas pikžoles rekomenduojama nupurkšti herbicidais, žemę sufrezuoti, išrinti likusias augalų šaknis, akmenukus kitas priemaišas. Žemę idealia išsilyginti ir tolygiai suvoluoti. Svarbu: Paklojus ruloninę veją ant netolygiai išlyginto žemės paviršiaus ar netolygiai suvolavus, to pasekoje atsiras dobučių, kurių vėliau neišeis panaikinti.

Klojant ruloninę veją žemės pagrindas turi būti ne per sausas, nes vėliau labai sunkiai gers vandenį, tačiau ir ne per šlapias.

Ruloninė veja pradedama kloti nuo vieno krašto, geriausia didžiausio ploto. Rulonine veja klojama „šachmatų principu“, kad klojant sekančią ruloninės vejos eilę, prieš tai buvusios ruloninės vejos sudūrimai nesutampu, o geriausia kad būtu per vidurį.

Paklojus ruloninę veją ji gausiai liejama, bei kol dar yra šlapia, voluojama, kad kuo geriau prisispaustu prie pagrindo.

Po paklojimo rekomendojame dar savaitę ruloninę veją gausiai laistyti. Po 5-10 dienų, priklausomai nuo oro klimatinių sąlygų – nupjauti, patręšti.

Kontaktai

Įsimintos prekės  

(tusčia)

RulonineVeja.eu

 

 

Active24.lt Slidinėjimo ir turizmo prekės, riedučiai, riedlentės