Siūlome atlikti visiškai mechanizuotą vejos įrengimą dideliuose plotuose. Tai ne tik leidžia įsirengti norimą veją aplink savo sodybą, tačiau ir kainuoja gerokai pigiau, nei veją įrengiant rankiniu būdu. Dažnai dekoratyvinė veja reikalinga tik sklypo dalyje prie namų, kad tvarkingai atrodytų prie namo. Toliau nuo pastatų, kai sodybos plotas didesnis, svarbu turėti idealiai lygų paviršių vejos pjovimui su traktoriuku.

Mechanizuotas vejos sodinimas

Mechanizuotas vejos sodinimas


Papildoma informacija

Visais klausimais skambinkite

868227550 Nerijus

Projektų vadovas

info@vejairlaistymas.lt

Kaina

0,00€

Mechanziuotas vejos sėjimas atliekamas mini krautuvo priedu vejos sėjimui. Vejos sėjamoji standartinėmis jungtimis tvirtinama prie mini krautuvo, pajungiamos hidraulinio srauto jungtys. Sėjamąją sudaro dvi talpos. Viena skirta sėkloms suberti, su apačioje įtaisyta sklende reguliuoti sėklų byrėjimo intensyvumą. Kita talpa skirta mulčiavimui, kai veją reikia mulčiuoti. Dideliems plotams vejos mulčiavimas yra brangus, nes naudojamos neutralizuotos durpės. 

Kaip vyksta mechanizuotas vejos sėjimas. Sėjamosios veikimo principas yra toks - mini krautuvas su pritvirtinta sėjamąja važiuoja atbulas, sėjamosios volas atremtas į gruntą sava eiga sukasi ir tuo pačiu išbarstomos sėklos bei mulčius. Hidrauliniu srautu sukamas šėpetys dar sumaišo viršutinį dirvožemio sluoksnį iki 1 cm su išbertomis sėklomis ir durpėmis. Galiausiai esantis volas prisaudžia grumstus ir sėklas prie žemės. Taip užtikrinamas idealus sudygimas. Nustačius reikiamą sėklų byrėjimo greitį pagal sėjamos sėklos rušį ir sėklų dydį ir rekomenduojamą sėklų išsėjimo normą, veja tolygiai sudygsta visuose plotuose.

Kontaktai

Įsimintos prekės  

(tusčia)

RulonineVeja.eu

 

 

Active24.lt Slidinėjimo ir turizmo prekės, riedučiai, riedlentės