Apželdinimas

Gražus Jūsų namų apželdinimas gali suteikti malonumą akiai ne tik Jums ar Jūsų šeimai, bet ir kaimynams bei svečiams. Bet norint įsirengti gražų kiemą reikia atsižvelgti į daug niuansų – koks tos vietovės klimatas, kiek skirsite laiko augalų priežiūrai, koks kiemo dirvožemis, kritulių kiekis, tarša, o gal turite unikalių idėjų kurių sudėtingas įgyvendinimas? Keičiant apželdinimą tai vienas iš geriausių būdų pagerinti savo namų išvaizdą. Perparduodant namą – puikus apželdinimas ženkliai pakelia turto kainą. Jei turite idėjų, žinių ir užsispyrimo viską galite atlikti patys, arba galite samdytis specialistų komandą kuri turi ilgametę patirtį. Atliekant apželdinimą reikia atsižvelgti į kiemo dizainą, trinkelių spalvą, takelių išsidėstymą, neturint tinkamo dirvožemio reikia tręšti jį, arba pasirūpinti papildomu tinkamo dirvožemio užsivežimu. Pagal pasirinktą stilių augalai išdėstomi atsitiktinėse vietose arba, mėgstantiems tvarką, laikomasi simetrijos. Augalai auginami iš sėklų arba perkami sodinukai, kiekvienas augalas turi savitų auginimo savybių kurias reiktų žinoti norint išlaikyti augalą gražų ir sveiką. Kuriant savo kiemo išvaizdą galima panaudoti ne tik gražiai atrodančias gėles, krūmus ar medelius. Bet galima įkomponuoti ir vaismedžius kurie jums leis mėgautis savo kieme užaugusiomis gėrybėmis. Įkomponuotas aviečių ar serbentų krūmas leis jums mėgautis šviežiomis uogomis savo sode. Mūsų įmonė ne tik patars ką Jums pasirinkti, bet mes ir atliksime viską nuo idėjos iki galutinio įgyvendinimo. Pašalinsime šiukšles, ar likusias šaknis nuo prieš tai augusių augalų, sutvarkysime apleistą sklypą ar jį suformuosime, išgenėsime esančius krūmus ar medžius pagal poreikius. Taip pat tvarkome ir prižiūrime jau suformuotus ir apželdintus sklypus. Sklypo apželdinimas – tai Jūsų namo vizitinė kortelė.

Augalų sodinimas

Augalų sodinimas


Papildoma informacija

Visais klausimais skambinkite

868227550 Nerijus

Projektų vadovas

info@vejairlaistymas.lt

Kaina

0,00€

Vejos įrengimas sklype, kaip ir sodybos apželdinimas, dažnai neįsivaizduojamas be augalų sodinimo. Retai kada būna, kad sklype pastatytas namas, įrengti takai ir lauko apšvietimas, bet nėra pasodinta augalų.

Jeigu yra parengtas sklypo apželdinimo projektas, jame jau išdėstyti norimi pasodinti augalai, reikia išsirinkti, kokio dydžio augalus sodinsite, ar pirksite ir sodinsite augalus iš vazonų, ar tiesiai iš grunto. Augalų sodinimas iš vazonų yra brangesnis, nes dažnai augalai vazonuose specialiai kurį laiką prižiūrimi, karpomi, formuojami. Išimti iš vazonų augalai gali būti sodinami didesnę sezono dalį. Tuo tarpu augalų sodinimas iš grunto galimas trumpesnį laiką, nes iškasant augalus tokiu būdu truputi pažeidžiamos augalų šaknys, augalui reikia laiko įsitvirtinti naujoje vietoje.

Priklausomai nuo to, kokio dydžio augalus norite pasodinti, augalų sodinimą reikėtų atlikti prieš arba poc to, kai atliktas vejos įrengimas ir susiformavusi velėna. Didelis kiekis augalų sklype apsunkina vejos įrengimą, darbą su technika, nes svarbu nepažeisti augalų ar jų šaknų, pavyzdžiui kultivuojant ar lyginant gruntą. Dėl to vejos įrengimas sklype, kur gausu augalų, gali šiek tiek pabrangti. Vejai susiformuoti reikia 2- 3 mėnesių. Vėliau dar nebūna susiformavusi velėna, kad galima būtų intensyviai naudotis veja. Kol nėra susiformavusios vejos, gruntas greičiau permirksta ir lėčiau išdžiūna, o sodinant augalus ir vaikštant po tokią drėgną lauką gali likti žymės, kurios veją gali sugadinti. Didesni augalai ir medžiai sodinami prieš vejos įrengimą, o nedidelius ir iš vazonų sodinamus augalus galima sodinti ir įrengtoje vejoje iškasus reikalingo dydžio duobę.

Būtinas augalų sodinimas grupėmis parenkant skirtingų rūšių ir dydžių augalus taip, kad augalai vienas kito neužgožtų ir nekonkuruotų tarpusavyje. Iš daugiamečių augalų ir krūmų suformuotos augalų oazės ir alpinariumai atrodo elegantiškai ir tvarkingai, įvairių spalvų dekoratyvinis mulčius pagyvina gėlynus, padeda augalams neperdžiūti ir vėliau tampa natūralia trąša augalams.

Kontaktai

Įsimintos prekės  

(tusčia)

RulonineVeja.eu

 

 

Active24.lt Slidinėjimo ir turizmo prekės, riedučiai, riedlentės