Apželdinimas

Gražus Jūsų namų apželdinimas gali suteikti malonumą akiai ne tik Jums ar Jūsų šeimai, bet ir kaimynams bei svečiams. Bet norint įsirengti gražų kiemą reikia atsižvelgti į daug niuansų – koks tos vietovės klimatas, kiek skirsite laiko augalų priežiūrai, koks kiemo dirvožemis, kritulių kiekis, tarša, o gal turite unikalių idėjų kurių sudėtingas įgyvendinimas? Keičiant apželdinimą tai vienas iš geriausių būdų pagerinti savo namų išvaizdą. Perparduodant namą – puikus apželdinimas ženkliai pakelia turto kainą. Jei turite idėjų, žinių ir užsispyrimo viską galite atlikti patys, arba galite samdytis specialistų komandą kuri turi ilgametę patirtį. Atliekant apželdinimą reikia atsižvelgti į kiemo dizainą, trinkelių spalvą, takelių išsidėstymą, neturint tinkamo dirvožemio reikia tręšti jį, arba pasirūpinti papildomu tinkamo dirvožemio užsivežimu. Pagal pasirinktą stilių augalai išdėstomi atsitiktinėse vietose arba, mėgstantiems tvarką, laikomasi simetrijos. Augalai auginami iš sėklų arba perkami sodinukai, kiekvienas augalas turi savitų auginimo savybių kurias reiktų žinoti norint išlaikyti augalą gražų ir sveiką. Kuriant savo kiemo išvaizdą galima panaudoti ne tik gražiai atrodančias gėles, krūmus ar medelius. Bet galima įkomponuoti ir vaismedžius kurie jums leis mėgautis savo kieme užaugusiomis gėrybėmis. Įkomponuotas aviečių ar serbentų krūmas leis jums mėgautis šviežiomis uogomis savo sode. Mūsų įmonė ne tik patars ką Jums pasirinkti, bet mes ir atliksime viską nuo idėjos iki galutinio įgyvendinimo. Pašalinsime šiukšles, ar likusias šaknis nuo prieš tai augusių augalų, sutvarkysime apleistą sklypą ar jį suformuosime, išgenėsime esančius krūmus ar medžius pagal poreikius. Taip pat tvarkome ir prižiūrime jau suformuotus ir apželdintus sklypus. Sklypo apželdinimas – tai Jūsų namo vizitinė kortelė.

Apželdinimas

Techninė info

Visais klausimais skambinkite

868227550 Nerijus

Projektų vadovas

info@vejairlaistymas.lt

Po to, kai vejos įrengimas atliktas, galima pagalvoti ir apie tai, kaip atrodys aplinkos apželdinimas.  Be abejo, kartais norime, kad  aplinkos sutvarkymas ir sklypo apželdinimas būtų pačių sukurtas. Tačiau tokie darbai, kaip aplinkos sutvarkymas, augalų sodinimas ir bendrai apželdinimo darbai, reikalauja nemažai laiko, o jo ne visada turime pakankamai. Teisingai išdėstyti sodinamus augalus sklype, parinkti augalams tinkamiausią vietą augti nėra taip paprasta, kaip gali pasirodyti iš pradžių. Reikia daug domėtis augalais, jų augimui būtinais procesais. Nepakanka pasodinti augalus, medžius ar gėles bet kur, būtina užtikrinti, kad augdami medžiai ir krūmai nenustelbtų šalia pasodintų dekoratyvinių augalų.

Iš praktikos galime pasakyti, kad kartais sklypo apželdinimas ir augalų sodinimas bei planavimas  užima netgi daugiau laiko negu vejos įrengimas.  Pilnas sklypo apželdinimas susideda iš kelių pagrindinių dalykų. Reikalingas apželdinimo projektas, sklypo suformavimas, aplinkos sutvarkymas, sklypo formavimas, alpinariumo įrengimas, augalų sodinimas, kartais dekoratyvinio tvenkinio įrengimas.Kontaktai

Įsimintos prekės  

(tusčia)

RulonineVeja.eu

 

 

Active24.lt Slidinėjimo ir turizmo prekės, riedučiai, riedlentės